O nás

Historie značky Nitro scooters

V oblasti motorových vozidel se pohybujeme od roku 2002. Specializace výhradně na motorové koloběžky - elektrické a benzínové koloběžky (postupně na další výrobky jako elektrické tříkolky, elektromotorky pro děti aj.) začala v roce 2007, kdy jsme se stali výhradním dovozcem pro ČR / SR a Maďarsko největšího světového výrobce motorových koloběžek.

Naší obchodní činnost jsme začínali nabídkou americké značky X-Treme scooters. V roce 2008 jsme se rozhodli vytvořit vlastní značku Nitro scooters a s tímto krokem bylo spojeno rapidní zlepšení kvality výrobků a citelné rozšíření portfolia až po současnou širokou nabídku. Postupem času jsme rozšířili naší činnost o další komodity jako jsou elektrické tříkolky, dětské mini motorky a  mini segway vozítka (Hoverboardy).

Kvůli neustálým nekalým útokům na naší značku ze strany různých eshopů jsme v roce 2014 zažádali a úspěšně získali Obchodní známku na značku Nitro scooters.

Distribuce Nitro scooters v EU

V současné chvíli máme oficiální obchodní zastoupení na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, Německu, Španělsku, Polsku a Rumunsku.

 

Naše marketingové aktivity

Naší značku můžete vidět na různých výstavách a akcích... Jako příklad můžeme uvést naší účast v roce 2015 na 2 největších moto veletrzích v ČR (MotoSalon a Motocykl), kde jsme se setkali s mnoha našimi zákazníky a zároveň jsme získali mnoho nových. V roce 2016 jsme se stali sponzory Rally závodního teamu "Pánek RACING".

Výroba Nitro scooters

Nitro scooters patří mezi důsledně vybírané značky, které smějí prodávat patentované výrobky (originály) firmy P-DESIGN. Například jako první na světě jsme představili 2 rychlostní benzínové koloběžky. Se zvýšením prodejních čísel a důrazem na kvalitu výrobků došlo v roce 2014 k výstavbě největší továrny specializující se výhradně na výrobu elektro a benzínových koloběžek. Výroba je z velké části automatizovaná, kapacita výroby je 200.000 ks za rok (konkurence vyrábí okolo 10.000 ks ročně). Naše firma úzce kooperuje s výrobou a naše výrobky mají předem vyspecifikované kvalitní díly, které jsou k výrobě výlučně používány. Příkladem mohou být kvalitní cyklo brzdiče značky J.A.K., značkové pneumatiky Kenda a CST, kvalitní baterie řady Premium atd.

Kontrola kvality

I přes stále se zvyšující kvalitu výroby si nedovolujeme prodávat koloběžky bez naší vlastní výstupní kontroly. Každý stroj je před prodejem zkontrolován a odborně seřízen našimi vyškolenými techniky. Výsledkem je plně seřízený a nastavený stroj pro okamžité a bezproblémové používání.

 

Příjemné prohlížení našich stránek přeje za celý team Nitro scooters Tomáš Kupka