fbpx

 

Více o nás

Historie značky Nitro scooters

Počátky našeho působení na trhu sahají do roku 2007. V tomto roce jsme se stali výhradním dovozcem největšího světového výrobce motokoloběžek (tedy jak elektro tak benzínových). Ze začátku jsme nabízeli americkou značku X-Treme scooters. O rok později jsme se rozhodli vytvořit značku vlastní - Nitro scooters. S tímto krokem se pojilo zlepšení kvality výrobků a velké rozšíření tehdejší nabídky. V roce 2009 jsme přidali elektrické tříkolky, které jsou v nabídce dodnes. Naše firma patří mezi průkopníky tohoto odvětví u nás i v okolních státech. 

Kontrola kvality výroby

Kvalita výroby a použitých komponent je pro nás zcela zásadní záležitost. Všechny koloběžky jsou vyráběné dle našeho výrobního manuálu. Je jasně specifikováno jaké díly se pro naše výrobky použijí, je specifikována kvalita a velikost svárů, jakost lakování atd.

Před finálním odesláním dochází ke kontrole funkčnosti všech výrobků. Samozřejmostí je náš supervizor kvality výroby přímo v továrně.

Důvěryhodná firma

Od začátku působení na trhu věnujeme velkou pozornost péči o zákazníky. V minulosti jsme byli nominováni na cenu "Český Goodwill - ocenění pro firmy, kterých si lidé váží".

Zakládáme si na pozitivním přístupu k zákazníkům, prodávat naše výrobky nás stále baví. Jsme odpůrci "protivných" prodejců, kterých je všude až přes příliš. Naši zákazníci si velmi pochvalují náš přátelský přístup ať už se jedná o koupi koloběžky nebo jakéhokoliv náhradního dílu či příslušentví.

Nejsme typický eshop

Naše firma si zakládá na vysoké odbornosti v našem odvětví, dále na kvalitním servisním zázemím a širokou nabídkou náhtradních dílů a příslušenství. Máme kamenný obchod s možností si každý výrobek vyzkoušet. Nejsme typický eshop, který velmi často své výrobky ani nezná, neumí poradit a při reklamaci Vás obvykle čekají průtahy a jiné obtíže.

Věříme, že náš poctivý přístup k prodeji motokoloběžek osloví náročné české zákazníky.

Nitro scooters v Evropě

V současné chvíli máme oficiální zastoupení na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku a Polsku.

ESSOX banner eshopy 200x350px v3 resized