O nás

Vítejte na webu české značky Nitro scooters, která se úzce specializuje na motorové koloběžky a tříkolky již od roku 2007.

Historie značky Nitro scooters

Počátky našeho působení na trhu sahají do roku 2002, později jsme se začali specializovat výhradně na elektrické a benzínové koloběžky, kdy jsme se stali výhradním dovozcem největšího světového výrobce. Nejprve to byla originální americká značka X-Treme scooters. V roce 2008 jsme se rozhodli vytvořit značku vlastní - Nitro scooters. S tímto krokem se pojilo rapidní zlepšení kvality výrobků a velké rozšíření nabídky. V roce 2009 jsme přidali i elektrické tříkolky.


Kontrola kvality

Kvalita výroby a použitých komponent je pro nás zcela zásadní záležitost. Všechny koloběžky jsou vyráběné dle našeho výrobního manuálu. Je jasně specifikováno jaké díly se pro naše výrobky použijí, je specifikována kvalita a velikost svárů, lakování atd.

Před finálním odesláním dochází ke kontrole funkčnosti všech výrobků. Samozřejmostí je náš supervizor kvality výroby přímo v továrně.

Našim výrobkům věříme, proto u nás dostanete 3-letou záruku na elektromotory!

 

Důvěryhodná firma

Od začátku působení na trhu věnujeme velkou pozornost péči o zákazníky. V nedávné minulosti jsme byli nominováni na cenu Český Goodwill - ocenění pro firmy, kterých si lidé váží.

728x90 finalista


Nitro scooters v Evropě

V současné chvíli máme oficiální zastoupení na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, Polsku a Rumunsku. Naše značka je jednou z historicky nejprodávanějších značek motokoloběžek ve Střední Evropě.