O nás

Historie značky Nitro scooters

V oblasti motorových vozidel se pohybujeme od roku 2002. Specializace výhradně na motorové koloběžky - elektrické benzínové koloběžky (postupně na další výrobky jako elektrické tříkolky, elektromotorky pro děti aj.) začala v roce 2007, kdy jsme se stali výhradním dovozcem největšího světového výrobce motorových koloběžek.

Naší obchodní činnost jsme začínali nabídkou americké značky X-Treme scooters. V roce 2008 jsme se rozhodli vytvořit vlastní značku Nitro scooters a s tímto krokem bylo spojeno rapidní zlepšení kvality výrobků a citelné rozšíření portfolia až po současnou širokou nabídku. Postupem času jsme rozšířili naší činnost o další komodity jako jsou elektrické tříkolky, mini motorky, mini buggy pro děti, segway vozítka, elektrokola atd.

Kvůli neustálým nekalým útokům na naší značku ze strany různých eshopů jsme v roce 2014 zažádali a úspěšně získali Obchodní známku na značku Nitro scooters.

Distribuce Nitro scooters v EU

V současné chvíli máme oficiální obchodní zastoupení na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, Německu, Španělsku, Polsku, Rumunsku a ostatní země jsou v jednání (Slovinsko, Chorvatsko, Lotyšsko, Litva atd.).

 

Naše marketingové aktivity

Naší značku můžete vidět na různých výstavách a akcích... Jako příklad můžeme uvést naší účast v roce 2015 na 2 největších moto veletrzích v ČR (MotoSalon a Motocykl), kde jsme se setkali s mnoha našimi zákazníky a zároveň jsme získali mnoho nových. V roce 2016 jsme se stali sponzory Rally závodního teamu "Pánek RACING".

 

Kontrola kvality

I přes stále se zvyšující kvalitu výroby si nedovolujeme prodávat koloběžky bez naší vlastní výstupní kontroly. Každý stroj je před prodejem zkontrolován a odborně seřízen našimi vyškolenými techniky. Výsledkem je plně seřízený a nastavený stroj pro okamžité a bezproblémové používání.

 

Příjemné prohlížení našich stránek přeje za celý team Nitro scooters Tomáš Kupka

FaLang translation system by Faboba