O nás

Historie značky Nitro scooters

V oblasti motorových vozidel se pohybujeme od roku 2002. Specializace výhradně na elektrické a benzínové koloběžky (postupně na další výrobky jako elektrické tříkolky, elektromotorky pro děti aj.) začala v roce 2007, kdy jsme se stali výhradním dovozcem největšího světového výrobce motorových koloběžek.

Naší obchodní činnost jsme začínali nabídkou americké značky X-Treme scooters. V roce 2008 jsme se rozhodli vytvořit vlastní značku Nitro scooters. S tímto krokem se pojí rapidní zlepšení kvality výrobků a velké rozšíření portfolia až po současnou nabídku. Postupem času jsme rozšířili nabídku o další komodity jako jsou elektrická kola, elektrické tříkolky a dětské motorky.

Nitro scooters v Evropě

V současné chvíli máme oficiální obchodní zastoupení na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, Německu, Polsku, Rumunsku. Naše značka je jednou z historicky nejprodávanějších značek motokoloběžek ve Střední Evropě a jsme na to opravdu pyšní.

 

Kontrola kvality

I přes stále se zvyšující kvalitu výroby si nedovolujeme prodávat koloběžky bez naší vlastní výstupní kontroly - supervize. Každý stroj je před prodejem zkontrolován a odborně seřízen našimi vyškolenými techniky. Výsledkem je plně seřízený a nastavený stroj pro okamžité a bezproblémové používání.

 

Příjemné prohlížení našich stránek přeje za celý team Nitro scooters Tomáš Kupka. Vaše dotazy jsou vždy vítány.

FaLang translation system by Faboba