O nás

Historie značky Nitro scooters

Počátky našeho působení na trhu sahají do roku 2002, později jsme se začali specializovat výhradně na elektrické a benzínové koloběžky. V roce 2007 jsme se stali výhradním dovozcem největšího světového výrobce motorových koloběžek (tedy jak elektro tak benzínových). Nejprve jsme nabízeli americkou značku X-Treme scooters. O rok později jsme se rozhodli vytvořit značku vlastní - Nitro scooters. S tímto krokem se pojilo zlepšení kvality výrobků a velké rozšíření tehdejší nabídky. V roce 2009 jsme přidali elektrické tříkolky, které jsou v nabídce dodnes (již IV.generace)

Kontrola kvality

Kvalita výroby a použitých komponent je pro nás zcela zásadní záležitost. Všechny koloběžky jsou vyráběné dle našeho výrobního manuálu. Je jasně specifikováno jaké díly se pro naše výrobky použijí, je specifikována kvalita a velikost svárů, lakování atd.

Před finálním odesláním dochází ke kontrole funkčnosti všech výrobků. Samozřejmostí je náš supervizor kvality výroby přímo v továrně.

Důvěryhodná firma

Od začátku působení na trhu věnujeme velkou pozornost péči o zákazníky. V nedávné minulosti jsme byli nominováni na cenu Český Goodwill - ocenění pro firmy, kterých si lidé váží.

Nejsme typický eshop

Naše firma si zakládá na odbornosti, velkém servisním a skladovém zázemí a kamenném obchodu s možností si každý výrobek vyzkoušet. Nejsme typický eshop, který své výrobky nezná, neumí poradit a při reklamaci Vás obvykle čekají velké obtíže. Věříme, že náš poctivý přístup osloví náročné české zákazníky.

Nitro scooters v Evropě

V současné chvíli máme oficiální zastoupení na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, Polsku a Rumunsku. Naše značka patří mezi průkopníky tohoto odvětví u nás a v okolních státech.