fbpx

 

Servis Nitro scooters

SERVIS NITRO - POBOČKA VELTRUSY

NA OPRAVU JE NUTNÉ SE PÍSEMNĚ OBJEDNAT.

Poskytujeme odborný servis pro výrobky Nitro scooters - jiné značky neopravujeme! Na opravu je nutné se písemně objednat,  kromě telefonu prosíme uveďte typ koloběžky a popis závady. Poté Vás kontaktujeme.

U záručních závad je nutné dle zákona vyplnit Reklamační protokol...  Ke stažení - R.protokol.pdf

Po objednání termínu opravy můžete koloběžku doručit buď osobně či přepravní službou (musí jet v krabici a dobře vystlané).

Cena práce 800 Kč / 1 hodina vč. 21% DPH. Díly jsou účtovány dle cen uvedených na tomto eshopu.

Koloběžky přijímáme na servis pouze čisté! Za případné omytí (vyčištění) účtujeme poplatek 300,- Kč vč. DPH.

Při nevyzvednutí opraveného výrobku do 21 dní od výzvy o dokončení (SMS, email) je účtován skladovací poplatek ve výši 10 Kč za každý započatý den.


SERVISNÍ PARTNEŘI (vyřizují pouze mimozáruční opravy)

Máte-li to k nám daleko, můžete zkusit využít opravny našich partnerů (seznam budeme postupně rozšiřovat). Pro dohodnutí servisu je nutné se u nich písemně objednat (emailem):

ZLÍN

Elektrokola Zlín -email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

OSTRAVA

Elektrokola Ostrava - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ŘÍČANY U PRAHY

CLS DEAL s.r.o. - email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Ekologická likvidace

Vážení zákazníci,

naše společnost, která uvádí na trh v České republice průmyslové baterie a akumulátory, si Vás tímto dovoluje informovat o tom, že zajišťuje oddělený sběr vám dodávaných průmyslových baterií a akumulátorů na základě smlouvy se společností ECOBAT s.r.o.

V případě dalších informací ohledně možnosti využití odděleného sběru, prosím, využijte následujících kontaktů:

ECOBAT s.r.o.
Soborská 1302, 160 00 Praha 6
tel.: 233 332 787

 

Upozornění:

Použité baterie a akumulátory, nesprávně vyhazované s běžným odpadem, mohou vážně narušit životní prostředí. Po čase se z nich uvolňují škodlivé látky (zejména tzv. těžké kovy), které mohou znečistit půdu nebo podzemní a povrchové vody. Těžké kovy obsažené v bateriích mají prokazatelně škodlivý vliv na lidské zdraví. Recyklací kovových látek obsažených v bateriích lze dosáhnout významných energetických a materiálových úspor primárních surovin. Aby mohla být vybitá baterie zrecyklována, musí být odevzdána na tzv. místě zpětného odběru či místě odděleného sběru. Přehled míst zpětného odběru je k dispozici na www.ecobat.cz

popel.jpgSymbol přeškrtnuté popelnice můžete najít přímo na našich bateriích, jejich obalech nebo na elektrozařízeních, která baterie nebo akumulátory obsahují. Tento symbol vyjadřuje, že baterie nepatří do odpadkového koše, popelnice ani kontejneru s komunálním odpadem. Vyhazování baterií do sběrných nádob určených pro komunální odpad nebo do volné přírody je přísně zakázáno.